Bądź na bieżąco!

  Wieloletnie doświadczenie w stale zmieniającej się branży budowlanej, pozwala nam na bieżąco dostosowywać ofertę do oczekiwań kontrahentów. Prowadzimy szkolenia, kampanie promocyjne i reklamowe - wszystko po to aby błyskawicznie reagować na Państwa potrzeby.

 

Aktualne informacje

  W dziale aktualności znajdą Państwo zawsze najświeższe informacje dotyczące życia firmy oraz prowadzonej przez nas działalności. To tutaj umieszczamy informacje o promocjach, wyprzedażach, szkoleniach oraz innych wydarzenia bezpośrednio związanych z V-Bud'em.

 Majówka z V-Bud-relacja

W piątek po pracy bawiliśmy się z Naszymi Klientami na Majówce w malowniczo położonej nad jeziorem restauracji Oaza w Strzeszynku. O udaną zabawę Naszych Gości zadbali: V-Bud wraz z Firmami współpracującymi takimi jak:

ADW, Akzonobel, Atlas, Blue Dolphin Tapes, Caparol, Franspol, Henkel, Knauf, Koelner, Kreisel, Quick-mix, Tikkurila, Ursa, V33


Majówkę rozpoczęliśmy od rozegrania meczu w "Piłkarzykach Gigantach" V-Bud kontra Wykonawcy. Uczestnicy mieli okazję skosztować pyszności z grilla, przeprowadzić degustację cygar a wszystko to przy dźwiękach muzyki jaką uraczył nas zespół laGuardia. Niektórzy odważni wzięli udział w zabawie z bykiem rodeo :) i dostarczyli nam nie lada śmiechu:) a dla zwycięzców czekały  NAGRODY ufundowane przez Sponsorów.