Bądź na bieżąco!

  Wieloletnie doświadczenie w stale zmieniającej się branży budowlanej, pozwala nam na bieżąco dostosowywać ofertę do oczekiwań kontrahentów. Prowadzimy szkolenia, kampanie promocyjne i reklamowe - wszystko po to aby błyskawicznie reagować na Państwa potrzeby.

 

Aktualne informacje

  W dziale aktualności znajdą Państwo zawsze najświeższe informacje dotyczące życia firmy oraz prowadzonej przez nas działalności. To tutaj umieszczamy informacje o promocjach, wyprzedażach, szkoleniach oraz innych wydarzenia bezpośrednio związanych z V-Bud'em.

 V-BUD śniadania: sierpień 2017

Serdecznie zapraszamy na Śniadania dla Wykonawców! Już 9 sierpnia 2017r. apraszamy na śniadanie z marką Kreisler, a już 22 sierpnia na spotkanie szkoleniowe z firmą V-BUD!

Tym razem, firma MAPEI ma dla Was coś specjalnego! Śniadanie połączone z krótkim szkoleniem i pokazami z hydroizolacji. Zapisy na śniadanie przyjmujemy telefonicznie oraz mailowo do 18 sierpnia br.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 604 896 061

ZAPRASZAMY!