Bądź na bieżąco!

  Wieloletnie doświadczenie w stale zmieniającej się branży budowlanej, pozwala nam na bieżąco dostosowywać ofertę do oczekiwań kontrahentów. Prowadzimy szkolenia, kampanie promocyjne i reklamowe - wszystko po to aby błyskawicznie reagować na Państwa potrzeby.

 

Aktualne informacje

  W dziale aktualności znajdą Państwo zawsze najświeższe informacje dotyczące życia firmy oraz prowadzonej przez nas działalności. To tutaj umieszczamy informacje o promocjach, wyprzedażach, szkoleniach oraz innych wydarzenia bezpośrednio związanych z V-Bud'em.

 Szkolenia dla Wykonawców: jesień 2017

 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w cyklu szkoleń dla Wykonawców, które organizujemy we współpracy z profesjonalnymi firmami z branży budowlanej, wykończeniowej i instalacyjnej.

Uczestnikom zapewniamy materiały szkoleniowe, certyfikaty, próbki materiałów, poczęstunek oraz drobne upominki. Szkolenia rozpoczynamy o godzinie 17:00.

Spotkanie są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona - radzimy spieszyć się z zapisami.

Zapisy przyjmujemy w V-BUD albo mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 604 896 061

 

 AKTUALIZACJA

Drodzy Wykonawcy, z uwagi na rezygnację firmy Ceresit z udziału w szkoleniu, zostaliśmy zmuszeni odwołać spotkanie 14.12.2017r. Za utrudnienia, które powstały niezależnie od nas, najmocniej przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że kolejny cykl szkoleń rozpocznie się już w styczniu 2018r. Szczegółowe terminy podamy już wkrótce!

 

Przyłącz się do wydarzeń na na naszym Facebooku :)

Kliknij TUTAJ