Bądź na bieżąco!

  Wieloletnie doświadczenie w stale zmieniającej się branży budowlanej, pozwala nam na bieżąco dostosowywać ofertę do oczekiwań kontrahentów. Prowadzimy szkolenia, kampanie promocyjne i reklamowe - wszystko po to aby błyskawicznie reagować na Państwa potrzeby.

 

Aktualne informacje

  W dziale aktualności znajdą Państwo zawsze najświeższe informacje dotyczące życia firmy oraz prowadzonej przez nas działalności. To tutaj umieszczamy informacje o promocjach, wyprzedażach, szkoleniach oraz innych wydarzenia bezpośrednio związanych z V-Bud'em.

 Maraton Malta Poznań

W ubiegłą niedzielę 07 września na Poznańskiej Malcie odbył się Bike Maraton, największy cykl maratonów rowerowych w Polsce.

 

Nasz przełożony brał udział w tym morderczym Maratonie. Trasa nie była łatwa i przyjemna dystans wynosił ok 33km. Początek trasy rozpoczynał się szeroka asfaltową drogą a następnie malowniczymi ścieżkami wokół Jeziora Swarzędzkiego i nowego ZOO w Poznaniu
Na mecie toru regatowego w Poznaniu mieściła się baza VIII edycji tegorocznej serii zawodów. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni!