• Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • Teaser
 • materiały budowlane

  profesjonalna obsługa
 • farby, tynki, kleje

  doradztwo techniczne
 • materiały wykończeniowe

  błyskawiczna dostawa towaru
 • dachy, ściany, elewacje

  gwarancja najniższej ceny
 • market budowlany

  narzędzia budowlane i wykończeniowe
 • materiały instalacyjne

  bogate stany magazynowe


cheap site hosting

https://www.good-webhosting.com/ cheap site hosting

best web hosting

https://www.good-webhosting.com/ best web hosting

Fotorelacja ze szkolenia dla wykonawców MAPEI + Blue DolphinW miniony czwartek, 16 lutego 2017r. odbyło się kolejne w tym roku szkolenie dla wykonawców, które zorganizowaliśmy we współpracy w firmą MAPEI oraz Blue Dolphin. W trakcie spotkania MAPEI zaprezentowało swoje systemy klejowe, a po prezentacji była możliwość przeprowadzenia testów praktycznych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem osób uczestniczących w spotkaniu. Blue Dolphin przedstawił znaną niebieską taśmę malarską wraz z jej odpowiednikami oraz pozostałe profesjonalne, akcesoria malarskie. Uczestnicy szkolenia jak zwykle otrzymali sporo gadżetów, m. in. próbki taśm malarskich, kurtki, kubeczki oraz kalendarze. PS. Kolejne szkolenie już 02.03.2017r. Zapisz się już teraz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 604 896 061

Szkolenie dla wykonawców 02.02.2017

[widget id=196]
Pierwsze w tym roku szkolenie dla wykonawców V-BUD odbyło się w czwartek 2 lutego 2017. Spotkanie prowadziła firma Franspol oraz Ursa.

SZKOLENIE 22 MARCA CAPAROL-URSA-recenzja

 

Cykl szkoleń dla Wykonawców zakończony.

Miło mi przedstawić krótką notatkę z ostatnio przeprowadzonego szkolenia w tym sezonie, które odbyło się w środę 22.03. w restauracji Trybuszon w Wysogotowie dla firm wykonawczych, zorganizowanego wraz z firmami Caparol i Ursa.

SZKOLENIE 18 LUTY CERESIT, BLUE DOLPHIN TAPES-recenzja

 
SZKOLENIE 18 LUTY
Miło mi przedstawić krótką notatkę ze szkolenia, które odbyło się  w czwartek 18.02. w restauracji Trybuszon w Wysogotowie dla firm wykonawczych, zorganizowanego wraz z firmami Ceresit i Blue Dolphin Tapes.

SZKOLENIE 04 LUTY TIKKURILA-SOPRO-recenzja

 
Parę słów na temat ostatniego szkolenia jakie miało miejsce 04 lutego w czwartek. Szkolenie zorganizowane było w restauracji Hotel Orange w Przeźmierowie. Firmą szkolącą naszych Wykonawców tym razem była firma Tikkurila oraz Sopro.

SZKOLENIE 04 GRUDZIEŃ KERAKOLL-ECCOWOOD -recenzja

 
Parę słów na temat ostatniego szkolenia jakie miało miejsce 03 grudnia w czwartek. Szkolenie zorganizowane było w restauracji Hotel Orange w Przeźmierowie. Firmą szkolącą naszych Wykonawców tym razem była firma Kerakoll.

SZKOLENIE 26 LISTOPAD WIENERBERGER, URSA -recenzja

 
SZKOLENIE 26 LISTOPAD
Miło mi zrelacjonować kolejne szkolenie, które odbyło się 26 listopada w czwartek. Szkolenie zorganizowane było w restauracji Hotel Orange w Przeźmierowie. Firmy szkolące: Wienerberger oraz Ursa.

SZKOLENIE 05 LISTOPAD ROCKWOOL, KREISEL -recenzja

 
SZKOLENIE 05 LISTOPAD
Miło mi zrelacjonować pierwsze w tym sezonie jesienno-zimowym (05.11) czwartkowe spotkanie z Wykonawcami. Szkolenie zorganizowane było w restauracji Hotel Orange w Przeźmierowie. Firmy szkolące: Rockwool oraz Kreisel. Spotkanie, w którym udział wzięło 40 wykonawców rozpoczął przedstawiciel firmy Rockwool..

SZKOLENIE 26 listopad URSA-WIENERBERGER

No images found.
 
Cykl szkoleń dla Wykonawców rozpoczęty. Pierwsze w tym sezonie szkolenie 26 listopad 2015 r. godz. 17.00

SZKOLENIE 26 MARZEC WERNER, CERESIT -recenzja

 
SZKOLENIE 26 MARZEC
Miło mi zrelacjonować czwartkowe (26.03.) spotkanie z Wykonawcami. Szkolenie zorganizowane było w restauracji Orange w Przeźmierowie. Firmy szkolące to Werner oraz Ceresit.

SZKOLENIE 05 MARZEC ICOPAL, KREISEL - recenzja

 
SZKOLENIE 05 MARZEC
Miło mi zrelacjonować czwartkowe (05.03.) spotkanie z Wykonawcami. Szkolenie zorganizowane było w restauracji Orange w Przeźmierowie. Firmy szkolące to Icopal oraz Kreisel.

SZKOLENIE 05 LUTY AKZONOBEL, FRANSPOL -recenzja

 
SZKOLENIE 05 LUTY
Miło mi zrelacjonować wczorajsze (05.02) czwartkowe spotkanie z Wykonawcami. Szkolenie zorganizowane było w restauracji Wzgórze Toskanii w Przeźmierowie. Firmy szkolące to AkzoNobel oraz Franspol.

SZKOLENIE 21 Styczeń V33, SOPRO-recenzja

 
SZKOLENIE 21 STYCZEŃ
Miło mi przedstawić krótką notatkę z kolejnego udanego szkolenia, które odbyło się  w środę  21.01. w restauracji Glamour w Przeźmierowie dla firm wykonawczych, zorganizowanego wraz z firmami V33 oraz Sopro.

SZKOLENIE 05 luty AkzoNobel, Franspol

No images found.
 
Cykl szkoleń dla Wykonawców rozpoczęty.
Kolejne szkolenie 05 luty 2015 r. godz. 17.00