• Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • materiały budowlane

    profesjonalna obsługa
  • farby, tynki, kleje

    doradztwo techniczne
  • materiały wykończeniowe

    błyskawiczna dostawa towaru
  • dachy, ściany, elewacje

    gwarancja najniższej ceny
  • market budowlany

    narzędzia budowlane i wykończeniowe
  • materiały instalacyjne

    bogate stany magazynowe

Nie tylko dystrybucja

  Działalność jaką prowadzimy znacznie wykracza poza typową dystrybucje i handel. Budujemy długotrwałe relacje z kontrahentami i klientami! Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym!

Z nami wybudujesz i wyremontujesz

  Doradzimy Państwu w wyborze materiałów zarówno przy budowie jak i podczas remontu. Nasza wiedza oparta jest na bardzo doświadczonej kadrze, ciągłych szkoleniach oraz wieloletnim udziale w rynku.

Sprzedawca Kasjer

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Sprzedawca-Kasjer

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługę kasy fiskalnej, profesjonalną obsługę klienta, rozładunek towaru, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Wymagania:

  • rzetelność i uczciwość,
  • dyspozycyjność, entuzjazm, pracowitość
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres: