• Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • Teaser
  • materiały budowlane

    profesjonalna obsługa
  • farby, tynki, kleje

    doradztwo techniczne
  • materiały wykończeniowe

    błyskawiczna dostawa towaru
  • dachy, ściany, elewacje

    gwarancja najniższej ceny
  • market budowlany

    narzędzia budowlane i wykończeniowe
  • materiały instalacyjne

    bogate stany magazynowe

Nie tylko dystrybucja

  Działalność jaką prowadzimy znacznie wykracza poza typową dystrybucje i handel. Budujemy długotrwałe relacje z kontrahentami i klientami! Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowym!

Z nami wybudujesz i wyremontujesz

  Doradzimy Państwu w wyborze materiałów zarówno przy budowie jak i podczas remontu. Nasza wiedza oparta jest na bardzo doświadczonej kadrze, ciągłych szkoleniach oraz wieloletnim udziale w rynku.

Pracownik działu sprzedaży internetowej

Poszukujemy osoby do pracy w dziale sprzedaży internetowej.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługę towarów w sklepie internetowym, prowadzenie sprzedaży wysyłkowej, pozyskiwanie nowych klientów i kanałów sprzedaży, zarządzanie sklepem internetowym.

Nasze wymagania:

  • posługujesz się komputerem w stopniu wyższym niż podstawowy (system Windows, arkusz kalkulacyjny, pliki i foldery sieciowe są Ci bardziej niż znane)
  • sprawnie wyszukujesz informacje w sieci (facebook to nie internet a google to nie wszystko)
  • nie obce są Ci słowa baner, link, adwords, tag a przy tym nie masz problemu z posługiwaniem się klawiaturą
  • wiesz co to e-commerce, porównywarki cen...
  • jesteś rzetelny i uczciwy,
  • dyspozycyjność, entuzjazm, pracowitość
  • łatwo nawiązujesz kontakty,
  • potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu,
  • posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • "dasz radę" z nowymi wyzwaniami w zakresie szeroko pojętej sprzedaży w sieci

Jeżeli spełniasz powyższe warunki szukamy właśnie Ciebie!

Z naszej strony zapewniamy:

  • umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres: